top of page

Referencje

Nasi klienci to zarówno rozpoznawalne podmioty komercyjne, jak i firmy dopiero rozpoczynające swoją działalność.
Pomagamy na każdym etapie prowadzenia działalności i w różnym jej zakresie.
 
Decydując się na nasze usługi, zyskujecie Państwo pewność, że zadbamy o Waszą firmę w sposób profesjonalny.
 
Dla naszych Klientów stajemy się rzetelnym partnerem biznesowym i w każdej chwili jesteśmy gotowi służyć swoją wiedzą i doświadczeniem. Nie wierzysz :)? Przeczytaj nasze referencje to najlepszy dowód na to, że powierzone zadania realizujemy na najwyższym poziomie, a zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem przy wszystkich świadczonych usługach.

Co mówią o nas inni?

Zrzut%20ekranu%202021-01-4%20o%2018.01_e

Współpracuję już od wielu lat z Mecenasem i zawsze mogę liczyć na szybkie i profesjonalne wsparcie mojej firmy. Bardzo kreatywne podejście do wielu moich problemów uchroniło mnie od niejednego błędu podczas prowadzenia działalności.

"Firmę WebLaw znaleźliśmy - jak to zwykle bywa - przez Google. Wydawała się być jedną z wielu, a okazało się, że jest zupełnie odwrotnie. Kontakt z klientem - perfekcyjny. Fachowość - na najwyższym poziomie. Do tego dochodzi dotrzymywanie terminów rzadko spotykane w biznesie internetowym oraz chęć pomocy w każdej sytuacji. Życzylibyśmy sobie więcej takich partnerów. "

 

Piotr Szewczun

„Kancelaria Krzysztofa Dadury to rzetelny i sprawdzony partner. Wszystkie zlecone prace zostały wykonane z należytą starannością w umówionym terminie. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Z pewnością będziemy kontynuować współpracę."

 

 

Andrzej Makara | Online Marketing Manager

Zbigniew Inglot "3i",

"W Kancelarii pracuje zespół, który dzięki swojej energii i pomysłowości jest w stanie być partnerem dla każdego dynamicznego biznesu.

Rozumieją specyfikę działalności w internecie i potrafią znaleźć nieszablonowe rozwiązania probelmów."

 

 

Kamil Lodziński, Fly4free.pl,

"All4home Wyposażenie Wnętrz od 2014 roku współpracuje z Kancelarią prawną Krzysztofa Dadury. Wynikiem współpracy jest opracowanie dokumentacji prawnej firmy, realizacja zadań w zakresie systemu zarządzania danymi osobowymi Klientów oraz ekspertyzy prawne.

 

Usługi świadczone przez firmę WebLaw stoją na najwyższym poziomie zarówno pod kątem wiedzy fachowej jak i poziomu obsługi Klienta, co powduje, iż współpraca z WebLaw jest godna polecenia."

 

Piotr Józefiak | właściciel All4home,

Krzysztof Dadura is one of the best IP lawyers I have ever worked with. He has an ability to reduce complex issues and technology into simple concepts that business people can understand."

 

Chloe Watts

...

...

bottom of page