top of page

Posiadając ogromne, ponad 13 letnie, doświadczenie zawodowe w obsłudze różnorodnych podmiotów gospodarczych możemy Państwu zaoferować kompleksową, stałą obsługę prawną na najwyższym poziomie. Doświadczenie wyniesione z obsługi dużych, międzynarodowych grup kapitałowych, a także jednoosobowych przedsiębiorców pozwala na dopasowanie oferty, ale także zrozumienie każdego rodzaju działalności gospodarczej i jej potrzeb w kontekście usług prawnych.

Naszą ideą jest to, aby jak najmniej oddziaływać na biznes i pomysły, ale jednocześnie, aby maksymalnie zabezpieczyć interesy przedsiębiorcy i ograniczyć wszelkie ryzyka prawne.

Korzyści ze stałej obsługi pranwnej

Stały dostęp do adwokata

Bieżące wsparcie w kwestiach prawnych

Natychmiastowe rozwiązanie problemów

Bezpieczeństwo prawne działalności gospodarczej

Stała stawka wynagrodzenia

Stały dostęp do adwokata

Bieżące wsparcie w kwestiach prawnych

Natychmiastowe rozwiązywanie problemów

Bezpieczeństwo prawne działalności gospodarczej

Zadzwoń lub napisz

789 239 870

krzysztof.dadura.adwokatura@.pl

Zadzwoń do nas jeśli masz jakieś pytania odnośnie usług naszej Kancelarii lub chcesz się umówić na spotkanie. 

Bezpieczeństwo

Wszystkie przesłane do nas informacje w postaci dokumentów, jak również wszelkie rozmowy i powierzane nam informacje są objęte klauzulą poufności. Możesz czuć się całkowicie bezpiecznie i swobodnie, każda Twoja sprawa jest objęta tajemnicą.

Cennik usług

Prowadzimy transparentny system wynagrodzenia dla Kancelarii, dlatego nie musisz obawiać się ukrytych czy dodatkowych kosztów. O wynagrodzeniu za spotkanie, poradę online lub inny wybrany zakres usług zostaniesz poinformowany przed jakimkolwiek działaniem, tak abyś czuł się komfortowo i miał niezbędny czas do namysłu.

Zrzut%20ekranu%202021-01-4%20o%2018.01_e
bottom of page