top of page

Pomoc prawna 24/7. Nie czekaj! Zadzwoń teraz:

978A3045-Edit.jpg

Nowe technologie wymagają nowatorskiego podejścia, ale zawsze zgodnie z przepisami obowiązującego prawa. Normy zmieniają się zaś na tyle diametralnie, że niejednokrotnie trudno jest nadążyć nad aktualnymi regulacjami. Nasi prawnicy są właśnie po to, aby podmioty gospodarcze mogły nie tylko prężnie funkcjonować na rynku, ale również się rozwijać. 

Nowe technologie

Wzmożony rozwój innowacyjnych technologii sprawia, że prawo musi wyjść naprzeciw nowym wymaganiom. Nasza kancelaria oferuje pełne wsparcie firm oraz klientów indywidualnych. Kryptowaluty, sztuczna inteligencja, non-fungible token, to tylko niektóre zagadnienia, z jakimi mamy do czynienia w ramach doradztwa prawnego, analizy prawnej oraz reprezentowania naszych klientów. 

Prawnik - nowe technologie 

Służymy prawnym wsparciem branżom IT, ale również podmiotom, które działają na rynku kryptowalut czy NFT. Oferujemy kompleksową obsługę prawną startupom i biznesom z ugruntowaną już pozycją na rynku. Pomagamy wdrażać nowe technologie zgodnie z przepisami prawa, analizujemy i prognozujemy korzystne inwestycje. Mamy wiedzę oraz doświadczenie w zakresie nowych uregulowań prawnych aplikacji mobilnych, wspieramy we wdrażaniu giełd opartych o Blockchain. Poruszamy się w prawnym obszarze sztucznej inteligencji, nowinek technologicznych i elektronicznych, chętnie zajmujemy się sektorem non-fungible token. 

Nowe technologie - współpraca z ekspertami

W codziennym działaniu wspiera nas nie tylko wykwalifikowany prawnik. Nowe technologie wymagają również wiedzy i doświadczenia branżowych ekspertów. Aby móc oferować kompleksową pomoc prawną i porady prawne z dziedziny innowacyjnych rozwiązań, korzystamy ze współpracy z najlepszymi ekspertami. Dzięki temu firmy mogą liczyć na pełną obsługę w zakresie regulacji prawnych i nowatorskich rozwiązań. 

Wsparcie procesu - nowoczesne technologie

Pomagamy wybrać dostawcę, wspieramy w przygotowaniach projektów oraz negocjujemy umowy IT czy NFT. Analizujemy dokumenty, załatwiamy formalności, prowadzimy konsultacje na każdym etapie projektów z nowymi technologiami w roli głównej. Reprezentujemy w przypadku ewentualnych konfliktów, tłumaczymy, kierujemy tokiem wdrażania systemów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Nasi klienci to małe i średnie przedsiębiorstwa, ale również te duże grupy o zasięgu globalnym. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo w ramach realizowanych przez nas spraw, działamy zgodnie z etyką zawodową, gwarantujemy pełną dyskrecję i profesjonalizm. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów na każdym etapie wdrażania nowych technologii w firmach oraz ich współpracy z kontrahentami i biznesowymi partnerami. 

Zadzwoń lub napisz

Zadzwoń do nas jeśli masz jakieś pytania odnośnie usług naszej Kancelarii lub chcesz się umówić na spotkanie. 

Bezpieczeństwo

Wszystkie przesłane do nas informacje w postaci dokumentów, jak również wszelkie rozmowy i powierzane nam informacje są objęte klauzulą poufności. Możesz czuć się całkowicie bezpiecznie i swobodnie, każda Twoja sprawa jest objęta tajemnicą.

bottom of page