top of page

Pomoc prawna 24/7. Nie czekaj! Zadzwoń teraz:

978A3045-Edit.jpg

Dzięki profesjonalnej pomocy na każdym etapie sprawy udaje się uzyskać najkorzystniejszy finał. Pozbawienie wolności za posiadanie narkotyków to tylko jedna z możliwości, inną jest środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i właśnie takie rozwiązanie może wywalczyć prawnik. Cała Polska może w tym zakresie liczyć na fachowe wsparcie, które uwzględnia indywidualne podejście do klienta i zachowanie 100% poufności. 

Posiadanie narkotyków

Co grozi za posiadanie narkotyków? Zgodnie z art. 62 ust.1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, kto posiada środki odurzające lub środki psychotropowe podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. W przypadku takich postępowań najlepiej niezwłocznie skontaktować się z prawnikiem. 

Jak działa prawnik - posiadanie narkotyków

Posiadanie narkotyków jest nielegalne i karalne, dlatego osoba, która dopuściła się takiego przestępstwa, musi liczyć się z przykrymi konsekwencjami. Prawnik z odpowiednimi kompetencjami, kwalifikacjami i wieloletnim doświadczeniem oferuje swoje kompleksowe wsparcie na każdym etapie postępowania. Klient, który został oskarżony o posiadanie narkotyków, może liczyć na:

  • pełną obsługę prawną na etapie przygotowawczym oraz sądowym, 

  • reprezentowanie przed organami administracyjnymi oraz przed sądem, 

  • skuteczną obronę w obliczu niepodważalnych faktów, 

  • analizę i weryfikację dowodów w sprawie przez współpracujących z prawnikiem biegłych sądowych.

Postępowania za posiadanie narkotyków zaliczają się do spraw trudnych i skomplikowanych, a wina oskarżonego jest bardzo często oczywista. Prawnik, który podejmuje się obrony, działa w imieniu oskarżonego, aby wypracować najlepszą strategię i wywalczyć najniższą, możliwą karę. Niejednokrotnie udaje się zapobiec aresztowaniu oraz pozbawieniu wolności za posiadanie narkotyków. Prawnik posługuje się obowiązującymi przepisami prawa i jest w stanie skutecznie obronić. 

Posiadanie narkotyków - do kogo skierowana jest oferta?

Kancelaria prawna, której siedziba mieści się w Warszawie, oferuje kompleksowe wsparcie prawne oraz porady prawne na terenie całej Polski, dla wszystkich osób, dla których posiadanie narkotyków jest głównym aspektem toczącego się postępowania. Proponujemy obronę osób oskarżonych, świadczymy profesjonalne doradztwo w zakresie prawa dla osób, które już zostały pozbawione wolności za posiadanie narkotyków. 

Z naszymi klientami spotykamy się bezpośrednio w dogodnym miejscu. Oferujemy również rozmowy telefoniczne i online w razie takiej potrzeby. Jesteśmy stale do dyspozycji, zdajemy sobie sprawę, że w sprawach o posiadanie narkotyków nierzadko kluczowa jest natychmiastowa reakcja i działanie na rzecz obrony. W przypadku przestępstw narkotykowych priorytetem jest szybka interwencja profesjonalnych, wyspecjalizowanych prawników, którzy świadczą swoje usługi prawne, a ich działanie może zapobiec pozbawieniu wolności. Należy wiedzieć, że posiadanie narkotyków jest karalne, natomiast adwokat w licznych przypadkach jest w stanie udowodnić brak winy albo złagodzić wymiar kary. Możliwe jest między innymi:

  • umorzenie postępowania ze względu na znikomą, społeczną szkodliwość czynu, 

  • umorzenie postępowania w przypadku posiadania narkotyków w małej ilości i tylko na własny użytek, 

  • zawieszenie postępowania o posiadanie narkotyków, jeśli oskarżony uda się na leczenie odwykowe, 

  • warunkowe umorzenie postępowania na okres próby. 

 

Wyrok sądu zależy od różnych okoliczności, dowodów w sprawie, ale również od przyjętej obrony w sprawie, a tę najlepszą może wypracować tylko profesjonalny prawnik. 

Jeśli zostałeś zatrzymany za posiadanie narkotyków, jak najszybciej skontaktuj się z naszą kancelarią, w której swoje usług świadczy doświadczony prawnik. Posiadanie narkotyków nie musi oznaczać końca wolności, istnieje możliwość wypracowania korzystnej strategii zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Adwokat działa zawsze w interesie swojego klienta, gwarantuje zachowanie pełnej poufności i bezpieczeństwa, a reprezentowanie przed sądem pozwala zminimalizować stres związany z rozprawą. 

Sprawy za posiadanie narkotyków to jedne z tych, w których najczęściej uczestniczą prawnicy, aby uzyskać najbardziej możliwe złagodzenie wymiaru kary albo doprowadzić do umorzenia postępowania bądź uniewinnienia. Nie zawsze jest to możliwe, prawnik zaś zrobi wszystko, aby linia obrony mogła skutkować najlepszym, możliwym dla oskarżonego werdyktem. 

Zadzwoń lub napisz

Zadzwoń do nas jeśli masz jakieś pytania odnośnie usług naszej Kancelarii lub chcesz się umówić na spotkanie. 

Bezpieczeństwo

Wszystkie przesłane do nas informacje w postaci dokumentów, jak również wszelkie rozmowy i powierzane nam informacje są objęte klauzulą poufności. Możesz czuć się całkowicie bezpiecznie i swobodnie, każda Twoja sprawa jest objęta tajemnicą.

bottom of page